Yenilenmek İsteyenler İçin; Ananas ve Hindistan Cevizli Smoothie Tarifi

Kısa bir süre önce Türkiye'de de üretilmeye başlanan ve sonrasında halk pazarlarına kadar gelen ananas, ilk etapta uçuk fiyatları ile dikkat çekerken şuan fiyatları her mutfağa girebilecek kadar uygun. Neredeyse her noktada bulabileceğiniz ananas, smoothie içeceği ile birlikte tüketildiğinde adeta sizi baştan yaratacak diyebiliriz. Bu eşsiz tarifimizle birlikte yenilenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

109.664
Ananas ve Hindistan Cevizli Smoothie Malzemeleri
  • 3/4 Su Bardağı Ananas
  • 1 Su Bardağı Süt
  • Yarım Su Bardağı Taze Hindistan Cevizi
  • Yarım Adet Muz
Ananas ve Hindistan Cevizli Smoothie Hazırlanışı

Öncelikle muzu blender içerisine yerleştirip bir süre blenderdan geçiriyoruz. Daha sonra ananas, süt ve hindistan cevizini sırasıyla blendera ilave ederek kısa aralıklarla karıştırmaya devam ediyoruz.

Blender içerisindeki karışım tüketilebilecek kıvama geldikten sonra ayrı bir bardağa servis ederek içeceğinizin hazırlanma aşamasını tamamlayabilirsiniz.  Son derece faydalı olan bu içecek sadece öğün atlatmanızı değil adeta yenilenmenizi de sağlayacak.

Ananas, muz, hindistan cevizi ve süt ile hazırlayacağınız bu içeceği, belirli aralıklarla tüketmenizi öneririz. Sağlığınız açısından çok faydalı olacaktır.